Önemli Tarihler        İletişim Adresleri        Site Haritası        ENGLISH    
 

DAVET

KOMİTE ve KURULLAR

BİLİMSEL PROGRAM

İKYD KURS PROGRAMI

GENEL BİLGİLER

KAYIT ve KONAKLAMA

BİLDİRİ ÖZETLERİ

E-POSTER

SPONSORLUKLAR

İLETİŞİM FORMU


E-posterler için son tarih: 1 Ekim 2007                                       

 
 

GENEL BİLGİLER

Toplantı Merkezi
Kongre Merkezi Su Sesi De Luxe Resort & Spa ve Ela Quality Resort Otelleri olup, Antalya Havalimanı'na 40 dakika uzaklıktadır.

Kredilendirme
XXIII. Ulusal Kardiyoloji Kongresi, TTB-STE Kredilendirme Kurulu ve "Avrupa Kardiyoloji Yeterlilik Kurulu (European Board for Accreditation in Cardiology - EBAC)" tarafından kredilendirilecektir. Kredilendirme sonucu "XXIII. Ulusal Kardiyoloji Kongresi Programı"nda duyurulacaktır.

Sağlık Bakanlığı ve SSK Onayı
Kongreye kayıtlı hekimlerin, geçmiş yıllarda olduğu gibi, Sağlık Bakanlığı ve SSK kuruluşlarındaki görevlerinden izinli sayılabilmeleri olanağı sağlanacaktır.
Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir.

Sergi Alanları
İlaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmalara geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kayıt yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Salon Teknik Ekipman
Tüm salonlarda LCD data projektör, bilgisayar, DVD player ile diğer standart ses ekipmanları bulunacaktır. Konuşmacıların, bu malzemelerin dışındaki ihtiyaçlarını Serenas Turizm'e 9 Ekim 2007 tarihine kadar bildirmeleri rica olunur.

En İyi Bildiri Ödülü
XXIII. Ulusal Kardiyoloji Kongresi'ne gönderilen bildiriler arasından Bildiri Özetleri Değerlendirme Kurulu'nun en yüksek puan verdiği 3 bildirinin her birine 1250.-YTL ödül verilecektir. Sonuçlar Açılış Töreni'nde duyurulacaktır.

Poster Ödülü
Bu yıl on ikinci kez uygulanacak En İyi Poster Ödülü, her gün asılı bulunacak posterler arasından Poster Seçim Kurulu'nca hem içerik, hem de göze en iyi hitap eden ve sunuş yönünden en iyisi olarak belirlenene verilecektir. İki kongre gününün her birinde seçilen günün posteri sahibine hem dernekçe belge verilecek, hem de özenle hazırladığı poster için 600.-YTL ödül verilecektir.

Bildiri Özet Kitapçığı
Sözlü ve poster bildiri özetleri Türk Kardiyoloji Derneği Arşivi'nin özel sayısında yayımlanacaktır. Ek olarak poster bildirileri özet kitapçığında, sözel bildiri slaytları ise kongre interaktif cd'sinde yer alacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe'dir. İngilizce sunumlarda simultane çeviri olacaktır.

Posterler
Posterler e-poster olarak hazırlanacak ve kongre web sitesi üzerinden toplanacaktır. Konuya ilişkin detaylı bilgiler kongre web sitesinde "E-Poster Nasıl Hazırlanır" bölümündedir.

 

 
   
 

LookUs & Online Makale