Dernek Tr Eng

GENEL BİLGİLERToplantı İsmi

28. ULUSAL KARDİYOLOJİ KONGRESİ

Kongre Merkezi

MAXX ROYAL HOTEL, ANTALYA

Tarih

11 – 14 EKİM 2012

Toplantı Programı

  • 10 EKİM 2012- Stand Kurulumu
  • 11 EKİM 2012 - Otele Giriş / Kayıt İşlemleri / Bilimsel Program / Uydu Sempozyumu / İKYD Kursu
  • 12 EKİM 2012 - Bilimsel Program / İKYD Kursu / Uydu Sempozyumu / Açılış Kokteyli
  • 13 EKİM 2012 - Bilimsel Program / Uydu Sempozyumu
  • 14 EKİM 2012 - Bilimsel Program / Uydu Sempozyum / Otelden Ayrılış

Bilimsel Program

Türk Kardiyoloji Derneği ‘’28. Ulusal Kardiyoloji Kongresi” için zengin bir bilimsel program hazırlanmıştır.

Bilimsel programda Kardiyolojinin güncel konularında düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler ve ‘’Nasıl yapalım?‘’ oturumları da yer alacaktır

Organizasyon Sekreterliği

Düzenleme Kurulu, GenX Kongre Organizasyon Firmasını, Toplantı Resmi Acentası olarak belirlemiştir. Toplantı çerçevesinde herhangi bir talebinizde GenX Kongre Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz.

İKYD Kursu

Kongremiz çerçevesinde 12 - 13 Ekim 2012 tarihlerinde İleri Kardiyak Yaşam Destek Kursu düzenlenecektir. Kurs kayıt koşullarını www.tkd.org.tr adresinden takip edebilirsiniz. Bu kursumuza ayrı kayıt bedeli ödenmesi gerekmektedir.

2 tam gün sürecek ve her gün öğleye kadar kuramsal, öğleden sonra maketler üzerinde cihazlarla bire bir uygulamalı eğitim yapılacak olan bu kursa devam zorunludur ve kurs sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olacak katılımcılara 2 yıl geçerli “Başarı Sertifikası” verilecektir.

Kurs Kayıtları

28. Ulusal Kardiyoloji Kongresi Bilimsel Programı içinde yer alacak İKYD dışı kurslara yalnızca 40’ar kayıt alınacaktır. Bu kurslara ancak 28. Kongre’ye kesin kayıt yaptıranlar, ayrıca “online kayıt” başvurusu yaparak katılabilecekler; kontenjan dolunca kurs kayıtları kapatılacaktır. Bu kurslara katılanlara özel TKD 28. Ulusal Kardiyoloji Kongresi Kurs Katılım Sertifikası verilecektir.