GENEL BİLGİLER

Toplantı İsmi
33. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi

Kongre Merkezi
Titanic Deluxe, Belek / Antalya

Tarih
5-8 Ekim 2017

4 EKİM 2017 Hazırlıklar ve Stand Alanı Kurulumu
5 EKİM 2017 Otele Giriş ve Kayıt / Bilimsel Program / Uydu Sempozyumları / Kurslar / Açılış
6 EKİM 2017 Bilimsel Program / Kurslar / Uydu Sempozyumları
7 EKİM 2017 Bilimsel Program / Kurslar / Uydu Sempozyumları
8 EKİM 2017 Bilimsel Program / Uydu Sempozyumu / Stand Sökümü

Kongre Dili

Kongre resmi dili Türkçe'dir. Yabancı konuşmacıların sunumlarında İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce simültane çeviri yapılacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Stand Alanı
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Bilimsel Program
Türk Kardiyoloji Derneği “33. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi” için zengin bir bilimsel program hazırlamıştır. Bilimsel programda kardiyolojinin güncel konularında düzenlenmiş genel oturumlar ve ilginç konferansların yanında tartışmalı konularda karşıt görüşler ve "Nasıl yapalım?" oturumları da yer alacaktır.

Organizasyon Sekreterliği
Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde InvictusTurizm'e (kardiyoloji@invictuscongress.org) başvurmanızı rica ederiz.

Kurs Kayıtları
33. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi bilimsel programı içinde yer alacak kurslara kayıt kongre öncesi yapılacaktır. Bu kurslara ancak kongreye kesin kayıt yaptıranlar, “online kurs kayıt” başvurusu yaparak katılabilecekler; kontenjan dolunca kurs kayıtları kapatılacaktır. Bu kurslara katılanlara özel TKD 33. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi kurs katılım sertifikası verilecektir.

 
Copyright @ 2017 Türk Kardiyoloji Derneği. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & OnlineMakale