TKD YAYINLARI
Skip Navigation Links
 • Genç Kardiyologlar
 • Giriş
 • Giriş  Genç Kardiyologlar sayfamıza hoşgeldiniz! 

  Genç Kardiyologlar grubu olarak üyelerimizin istek ve önerilerinin bizim için son derece kıymetli olduğunu en başından belirtmek isteriz. Bu nedenle, aklınıza gelebilecek her türlü konudaki önerilerinizi, projelerinizi ve isteklerinizi bizimle paylaşmanızı temenni ederiz.

  Grup olarak ilk hedefimiz geniş bir katılım olduğundan sayfamıza üye olmanızı ve üye olmayan 35 yaş altı tüm genç kardiyologları bu konuda bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

  Genç kardiyologlar için tanınacak bazı fırsatlar için üyelik gerektiğini hatırlatırız.

  Grubumuzun üyeleri tarafından yürütülen “NOACTURK Kesitsel Çalışması” tamamlanmış olup 32. Ulusal Kardiyoloji Kongresinde ilk sonuçları sunulmuştur. 1. Yıllık sonuçları yakında tamamlanacak olan bu çalışmamız dışında yine grubumuz üyeleri tarafından “NOAC Registry” halihazırda devam etmektedir.

  Kardiyoloji Konsültasyonunda zorlu konulara ışık tutacak Kardiyoloji Konsültasyon Kitabı’nın ilk 100 soruluk bölümü sitemizde hizmete açılmıştır. Yakında soru havuzu artırılarak projemiz tamamlanacaktır. Grup üyelerimizin yürüttüğü “Genç Kardiyologlar Facebook” sayfamızdan güncel duyuruları ve bilimsel gelişmeleri takip edebilir, paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Her yıl Yılın Genç Kardiyoloğu yarışması düzenlenmekte olup dereceye girenler ödüllendirilmektedir.

  Sizlerden yeni çalışmalara destek olmanızı ve kendi projelerinizi Genç Kardiyologlar bünyesinde yürütmenizi bekliyor, başarılı bir çalışma yılı diliyoruz.

  Başkan        Neşe Çam
  YK Adına koordinatör       Vedat Aytekin
  Danışma Kurulu Muzaffer Değertekin
  Erdal Aktürk
  Emin Evren Özcan
  Asuman Kaftan
  Hüseyin Şenocak
  Ersel Onrat
  Danışma Kurulu Sekreteri  Özlem Yıldırımtürk
  Yürütme Kurulu Ali Nazmi Çalık
  Uğur Canpolat
  Ümit Yaşar Sinan
  Göksel Çinier
  Üzeyir Rahimov
  Serkan Ünlü
  Alev Kılıçgedik
  Alper Karakuş